Aktualne Szczeniaki

SZCZENIAKI » Aktualne Szczeniaki

LISTOPAD 2017

Z RADOSCIĄ INFORMUJEMY O NARODZINACH MIOTU PIEKNEJ RZADKIEJ RASY CA DE BOU, PIES Z MAJORKI 

DO REZERWACJI MAMY PIESKI I SUCZKI W KOLORACH PŁOWY ORAZ PRĘGOWANY. ZAINTERESOWANYCH ZAPRASZAMY DO KONTAKTU. SCENY Z ŻYCIA SZCZENIAT MOZNA OBSERWOWAC NA PROFILU FACEBOOK POD NAZWĄ Diabelski Usmiech FCI

Ze wzgledu na to ze mamy bardzo duzo zapytań o charakter tej malo znanej rasy po krotce opiszę charakter, który jest zgoła odmienny od hodowanej przez nas od lat rasy staffordshire bull terrier:

Ca de bou znany jeszcze pod nazwa dog z majorki jest najmniejszym z molosów , jest ok. 15cm wiekszy od staffika i ok 15kg cięższy ( obrazując jest to pies wielkosci popularnego " amstafa " ), jest bardzo mocnej kości, a cecha charakterystyczna rasy jest bardzo duża głowa ktora wzorcowo powinna w obwodzie przekraczac wysokość w kłębie.

- rasa ktora swietnie czuje sie w mieszkaniu jak również może mieszkac w domu z ogrodem

- swietnie znosi nasze warunki atmosferyczne, deszcz, snieg i mroz nie są jej straszne (posiada podszerstek)

- typowy molos, czyli  spokojny, opanowany , trudno jest go wyprowadzic z rownowagi

- lojalny , bardzo czyły przylulas  przywiązany do rodziny,  kochajacy dzieci , jego rodzina sa rowniez wszystkie zwierzeta mieszkajace z nami.

- nieufny w stosunku do obcych

- doskonaly stróż , jest caly czas na posterunku ale bardzo malo szczeka.

- jest psem "myślącym" dlatego można szkolic go zarowno na psa towarzysza i na psa obronnego, jest bardzo karny i posłuszny.

- każdy pies tej rasy aby zostać dopuszczonym do hodowli według regulaminów Związku Kynologicznego w Polsce musi zdać egzamin testów psychicznych który wykonywany jest przez uprawnionego sedziego kynologicznego pracy psów.

- pielęgnacja tej rasy jest bardzo prosta ogranicza sie do zadbania o czystosc uszu, przyciecie pazurów i poradyczne wyczesanie. Nie slini sie, jest psem czystym.

- pies bardzo odporny i zdrowy. Nie jest obarczony zadnymi chorobami genetycznymi.

 

 

 


 

 

W POŁOWIE GRUDNIA 2017' SPODZIEWAMY SIE MIOTU RASY STAFFORDSHIRE BULL TERRIER . PRZYJMUJEMY REZERWACJE NA SZCZENIĘTA 

 

 

 

 

 

 


SZCZENIĘTA Z NASZEJ HODOWLI

 


SZCZENIAKI STAFFORDSHIRE BULL TERRIER KWIECIEŃ 2017'

Wszystkie szczenięta staffików z tego miotu znalazły już domy w Polsce,  Danii, USA i na Węgrzech.  Dziekujemy za zaufanie i życzymy samych radosnych chwil z naszymi maluchami

Rodzice szczeniąt ojciec: Champion Junior Champion BLUE LEO Diabelski Uśmiech matka: piekna czarna suczka importowana z najlepszej Hiszpańskiej hodowli , na wystawach zawsze doskonała, Najlepsza Suka w Rasie , Zwycięzca Rasy Staffgold FINDING DORY

Wszystkie szczenieta będą nosicielami błękitnego genu .

Wszystkie szczenięta są genetycznie wolne od L2-hga i HC.


Posiadamy tylko SZCZENIĘTA Z RODOWODEM ZKwP / FCI  !

Wszystkie szczenięta z naszej hodowli są wzorcowo odchowane, stosownie do wieku zaszczepione, odrobaczone, zaczipowane oraz socjalizowane, posiadają rodowód Związku Kynologicznego w  Polsce , który jako jedyna organizacja w Polsce jest członkiem FCI / Bruksela.

Wszystkie nasze szczenięta są wolne od chorób genetycznych typowych dla rasy L2-Hga i HC. 

Szczenięta błękitne z naszej hodowli nigdy nie pochodzą ze skojarzeń błękitny + błękitny !!! Takie skojarzenia prowadzą do wielu problemów zdrowotnych u tej rasy .

Zapraszamy do kontaktu :)

Jeżeli nie otrzymają Panstwo odpowiedzi mailowej w przeciągu doby , prosimy o kontakt telefoniczny.

(0048) 668 204 082
(0048) 412 308 207
e-mail: diabelskiusmiechfci@gmail.com