O nas

Witamy Was w naszym świecie :) Justyna, Konrad, Łucja i oczywiście najważniejsi, najwspanialsi, nierozłączni przyjciele i członkowie naszej rodziny, nasze PSY, które nieprzerwanie od 1992 r. uprzyjemniają nam czas. Pierwszy był wyżeł niemiecki, następnie rotweillery z Hodowli Kawalkada, których pierwszego miotu dochowaliśmy się w 1998r. oraz importowany Niemiec sznaucer olbrzym Rolls Royce von Rizenen.

Ze względu na przeprowadzkę do mieszkania w bloku, zmuszeni byliśmy poszukać dla siebie mniejszej, ale równie silnej i inteligentnej rasy. I tak w roku 2002 w naszym domu pojawiła się suczka-stffik Int.Ch BLACK LADY Skordatura, która zapoczątkowała hodowlę "Diabelski Uśmiech". Z biegiem czasu w hodowli pojawiło się kilka importowanych z Anglii staffików z najznamienitszymi liniami rodowodowymi: Valglo, Crashkon, Bullhawk, Crossguns, Marstaff. Aby nasze powiększające się grono psiaków miało więcej swobody i ruchu zmieniliśmy miejsce zamieszkania. Nasz nowy dom z wielkim ogrodem otoczony Jurą Krakowsko-Czestochowską dał pełną wolę i swobodę naszym psiakom, a nam możliwość powiększenia "rodzinki" i wprowadzenie nowej rasy jaką jest Mastif Tybetański oraz Bulterier Miniaturowy.

Nasze psy zawsze były i są pełnoprawnymi członkami naszej rodziny. Mieszkają z nami w domu, dlatego nie jest dla nich dziwnym wylegiwanie się w fotelach, czy chrapanie pod pierzynką, to psy, które są z nami zawsze i wszędzie, poświęcamy im każdą wolną chwilę, są zdyscyplinowane i umieją zachować się w każdej sytuacji, są w pełni zsocjalizowane zarówno z ludżmi, dziećmi, oraz innymi zwierzakami, co jak wiadomo w wychowaniu każdej rasy jest niezwykle istotne!

Hodowla psów nigdy nie była żródłem naszego utrzymania, poniewaz już po odchowaniu pierwszego miotu oraz częstych wyjazdach  na  wystawy, wiedzieliśmy że hodowla psów to zajęcie wbrew pozorom bardzo pracochłonne i kosztowne. Dlatego, aby nasze psy były utrzymane w jak najlepszej kondycji i do szczęścia nie zabrakło im niczego, musimy  się konkretnie napracować zarówno zawodowo, jak i przy psiakach. Do hodowli podchodzimy bardzo profesjonalnie, z dużą powagą, odpowiedzialnością i miłością. Mamy na celu hodowanie psów zdrowych zarówno na ciele jak i emocjonalnie oraz pięknych, czyli odpowiadających pod każdym względem typowi w rasie. Myślimy, że tylko takie podejście do sprawy może zaowocować sukcesami hodowlnymi, bez uszczerbka dla naszych psów.