O nas

Witamy Was w naszym świecie ! Justyna, Tomasz i Łucja i oczywiście najwspanialsi, nierozłączni przyjciele i członkowie naszej rodziny, nasze PSY, które nieprzerwanie od 1992 r. uprzyjemniają nam czas. Wcześniej mieszkały z nami wyżeł niemiecki , rottweilery oraz sznaucer olbrzym , wszystkie nasze psy posiadaly rodowody Związku Kynologicznego w Polsce.

Od 2002 roku mieszkają z nami stafiki, pierwszą z nich była suczka Int.Ch BLACK LADY Skordatura, która zapoczątkowała hodowlę "Diabelski Uśmiech".

Z biegiem czasu w naszym domu zamieszkalo wiele innych stafikow ktore miedzy innymi zostały importowane zza granicy , celem tych zakupów było wzbogacenie bardzo ubogiej na owe czasy puli genetycznej rasy w naszym kraju  , oraz poprawienie zarówno exterrieru  jak i bardzo typowego dla tej rasy charakteru , który ma być zupełnie pozbawiony agresji w stosunku do czlowieka.

Stafiki które zostały przez nas importowane:

Valglo SYMPHONY   ( Import Anglia )

Bullhawk AVESOMEOFTHAT   (Import Anglia )

Bullhawk REVERENCE  ( Import Anglia )

Cymro Ray Diabelski Usmiech  ( Import Anglia )

Jahvestaff's J&T Diabelski Usmiech ( Import Norwegia )

Amore Mio Roma Dell'Aelgifur ( Import Włochy )

Crossswords Kung Fu King At Crossguns ( Import Anglia )

Crossswords Twiggy ( Import Anglia )

Galeostaff's Heart Of Reverence ( Import Norwegia )

Gem By Gem Ambition At Diabelski Usmiech ( Import Rosja )

Sonique Touch Of Frost  ( Import Australia )

Poprzez te wszystkie lata hodowli nasze psy mogą poszczycić się tytułami Championa ; 

3 x Interchampion  

9 x Crufts Qualification

CRUFT'S 2015' - V2 res CC

15 x Champion Polski

12 x Junior Champion Polski

2x Junior Champion Niemiec

2 x Champion Norwegi

3 x Champion Ukrainy

Champion Chorwacji

Champion Rumuni

Champion Litwy / Junior Champion Litwy

Champion Słowacji

Junior Champion Słowenii

Grand Champion Włoch

Junior Champion Włoch

Junior Champion San Marino oraz wiele innych zwycięstw BOG I BIS

Ponad to nasze psy zyskały bardzo istotne dla naszej hodowli tytuły z najbardziej prestiżowych , specjalistycznych wystaw rasy Staffordshire Bull Terrier , na króre zapraszani są najznamienitsi sędziowie / hodowcy rasy 

ZWYCIĘZCY KLUBU Staffordshire Bull Terrier ROKU 2007', 2009', 2011', 2013', 2015'

MLODZIEZOWI ZWYCIEZCY KLUBU Staffordshire Bull Terrier ROKU 2014'

MŁODZIEŻOWI ZWYCIĘZCY KLUBU TERIERA ROKU 2008', 2009', 2013', 2014'

MŁODZIEŻOWI ZWYCIĘZCY POLSKI ROKU 2010' , 2012' , 2013'

NAJLEPSZY REPRODUKTOR BULLIADA ROKU 2013'

ZWYCIĘZCA KLUBU TERRIERA UKRAINY ROKU 2012'

MŁODZIEŻOWY ZWYCIĘZCA KLUBU TERRIERA WŁOCH ROKU 2009'

TOP STAFFORD SŁOWACJA ROKU 2010'

 ZWYCIĘZCA KLUBU TERRIERA SŁOWACJI ROKU 2017'

ZWYCIĘZCA SŁOWACJI ROKU 2017'

ZWYCIĘZCA GRAND PRIX SŁOWACJA ROKU 2017'


Niezmiernie wielką radość sprawił nam jako hodowcom pies o imieniu HAPPY BIRTHDAY Diabelski Usmiech vel Toro,  ktory dzieki zapałowi jego właściciela Marka Marcinkowskiego, jako pierwszy w rasie staffordshire bull terrier , po rocznym przygotowaniu dla psów dogoterapeutów, oraz przewodników psow pracujących, zdał egzamin na psa dogoterapeute.

Dogoterapia to metoda wspomagania procesu rehabilitacji i terapii osób a w szczególności dzieci z niepełnosprawnością motoryczną, społeczną, intelektualną, emocjonalną, przy zastosowaniu specjalistycznie wyszkolonych psow.

Wielki podziw i radość z naszej strony dla Marka i Toro !!!


Z WIELKĄ DUMĄ I PRZYJEMNOŚCIĄ JEST MI MIŁO POINFORMOWAĆ ZE MOJA  HODOWLA ZOSTAŁA WYRÓZNIONA PRZEZ ZARZĄD GŁÓWNY ZWIĄZKU KYNOLOGICZNEGO W POLSCE - BRĄZOWĄ ODZNAKĄ ZWIĄZKU KYNOLOGICZNEGO W POLSCE .
w/g regulaminu ODZNAKI HONOROWEJ ZKwP wyróznienia takie nadawane są za efektywną pracę na rzecz ZKwP oraz szczególne osiągnięcia w hodowlane.
Dziękuję , Jestem zaszczycona !


W roku 2015' w Oddziale Kielce Zwiazku Kynologicznego w Polsce odbył się pół roczny kurs Asystenta Kynologicznego którego byłam uczestnikiem. Zakończony egzaminem, w którego skład komisyjny weszły najznamienitsze nazwiska świata kynologicznego Polski. Egzamin ten dotyczyl zagadnień: 

1. Genetyka psa

2. Znajomość ras, z wyszczególnieniem hodowanych (teriery)

3. Weterynaria

4.Psychologia psa

5. Historia oraz Regulaminy ZKwP

Egzamin zdalam z wynikiem doskonalym i tytulem Asystenta Kynologicznego


Nasze psy zawsze były i są pełnoprawnymi członkami naszej rodziny. Mieszkają z nami w domu, dlatego nie jest dla nich dziwnym wylegiwanie się w fotelach, czy chrapanie pod pierzynką, to psy, które są z nami zawsze i wszędzie, poświęcamy im każdą wolną chwilę, są zdyscyplinowane i umieją zachować się w każdej sytuacji, są w pełni zsocjalizowane zarówno z ludżmi, dziećmi, oraz innymi zwierzakami, co jak wiadomo w wychowaniu każdej rasy jest niezwykle istotne!

Hodowla psów nigdy nie była żródłem naszego utrzymania, poniewaz już po odchowaniu pierwszego miotu oraz częstych wyjazdach  na  wystawy, wiedzieliśmy że hodowla psów to zajęcie wbrew pozorom bardzo pracochłonne i kosztowne. Dlatego, aby nasze psy były utrzymane w jak najlepszej kondycji i do szczęścia nie zabrakło im niczego, musimy  się konkretnie napracować zarówno zawodowo, jak i przy psiakach. Do hodowli podchodzimy bardzo profesjonalnie, z dużą powagą, odpowiedzialnością i miłością. Mamy na celu hodowanie psów zdrowych zarówno na ciele jak i emocjonalnie oraz pięknych, czyli odpowiadających pod każdym względem typowi w rasie. Myślimy, że tylko takie podejście do sprawy może zaowocować sukcesami hodowlnymi, bez uszczerbka dla naszych psów.

Justyna Olejarczyk